70-та річниця Перемоги

9 travnya 70 rokiv9 травня по всій Україні відзначалась 70-та річниця Перемоги. У Корюківці урочисті заходи розпочались з самого ранку − на центральній площі міста відбувся виступ духового оркестру та ансамблю барабанщиць. Після виступів колективів була сформована святкова колона, яка рушила до Парку Пам’яті, де й відбулись основні заходи. Участь в урочистому мітингу взяли ветерани війни, керівництво міста та району, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники організацій та установ, учні загальноосвітніх шкіл, корюківчани та гості міста.

Зі святом ветеранів привітали: міський голова Ігор Матюха, голова райдержадміністрації Олександр Савченко, голова районної ради Віктор Чернуха, голова районної ради ветеранів Наталія Шелудько.

Під час мітингу були нагороджені:

– Почесною грамотою Чернігівської обласної ради та грошовою винагородою − Уляна Григорівна Ященко, інвалід війни, 1922 року народження − за проявлену мужність у роки війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Перемоги;

– Почесною грамотою організації ветеранів України Чернігівської обласної ради ветеранів − Ігор Федорович Халіман, учасник бойових дій, активіст ветеранського руху Корюківського району − за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, активну роботу по соціальному захисту ветеранів, патріотичному вихованню молоді на кращих традиціях старшого покоління та з нагоди 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні 1941-1945 рр.

Урочисті заходи продовжились святковим концертом, який був підготовлений творчими колективами районного будинку культури та Центру дитячої і юнацької творчості.

В пам’ять про тих, хто не повернувся з війни, а також воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну, присутні поклали квіти до Меморіального комплексу на честь 1232 воїнів – земляків, які загинули в роки Другої Світової війни та вшанували полеглих у війні хвилиною мовчання.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA9 travnya 70 rokiv 3OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Травень 2015