oblrada

Проведено конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою та з відбору виконавця послуг з виконання робіт з проведення земельних торгів

zem torgy18.05.2015 р. о 14 год. 00 хв. за адресою: 15300, Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 був проведений конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою, за наявністю двох учасників конкурсу – ПП «Десна Експерт –М» та ПП «Аксіома». Учасниками конкурсу були подані конкурсні пропозиції в запечатаному конверті з відміткою: «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою». При розкритті конвертів містилися всі необхідні документи з їх описом та окремі конверти з конкурсними пропозиціями.

Під час обрання переможця з числа учасників конкурсу була врахована найбільша кількість балів конкурсної пропозиції кожного з учасників конкурсу за такими критеріями: вартість послуг (робіт), строк виконання послуг (робіт), кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що розроблені за попередні 24 місяці.

Таблиця результатів конкурсу:

Учасники Вартість послуг  (робіт) Строк виконання послуг (робіт) Кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що розроблені за попередні 24 місяці (для претендента на проведення послуг з виконання робіт із землеустрою) Загальна кількість балів
ПП «Аксіома» 12б 46 16б
ПП «Десна – Експерт – М» 15б 23б

Отже, за результати підрахунку, який наведений в таблиці, членами конкурсної комісії було прийнято рішення про обрання переможця  з числа учасників конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою конкурсна пропозиція, якого набрала більшу кількість балів –  ПП «Десна – Експерт – М».

Також 18.05.2015 р. був проведений конкурс з відбору виконавця послуг з виконання робіт з проведення земельних торгів. За наявністю 4-х конкурсних пропозицій з відбору виконавця послуг з виконання робіт з проведення земельних торгів:  ПП «Десна – Експерт – М», ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів», ПП «Фірма «СОМГІЗ» та Аграрна біржа.

Учасниками конкурсу були подані конкурсні пропозиції в запечатаному конверті з відміткою: “На конкурс з відбору виконавців робіт з проведення земельних торгів”, при розкритті конвертів містилися всі необхідні документи з їх описом та окремі конверти з конкурсними пропозиціями.

Конкурсні пропозиції ПП «Фірма «СОМГІЗ» та Аграрної біржі членами конкурсної комісії до участі у конкурсі не були допущені в зв’язку тим, що вони не відповідали критеріям конкурсу, а саме: не вказано за який період надано інформацію про кількість проведених торгів. Від так, учасниками конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт з проведення земельних торгів стали – ПП «Десна- Експерт – М» та ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів».

Під час обрання переможця з числа учасників конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт з проведення земельних торгів була врахована загальна кількість балів конкурсної пропозиції кожного з учасників конкурсу за такими критеріями: кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

• ПП “Десна – Експерт – М” – 105 лотів, відсоток росту ціни під час земельних торгів – 1,05;
  • ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів» – 26 лотів, відсоток росту ціни під час земельних торгів – 1,97.

Таблиця результатів конкурсу:

Учасники Кількість проданих лотів Бали Рівень зростання Бали Загальна кількість балів
ПП “Десна-Експерт-М” 105 3 1,05 2 5
ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів» 26 2 1,97 3

За результати підрахунку, який наведений в Таблиці, конкурсні пропозиції ПП «Десна- Експерт – М» та ПП «Регіональний інвестиційний центр аукціонів» набрали однакову кількість балів. Головою комісії Малишем Л.В. членам конкурсної комісії було запропоновано визначити переможця конкурсу шляхом голосування. За результатами голосування ПП «Десна – Експерт –М» набрала 7 голосів «за».

Отже, конкурсна пропозиція ПП «Десна – Експерт –М» стала переможцем у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт з проведення земельних торгів.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ