Шановні жителі Корюківського району!

Pilgy na proizdЗаконом України від 28 грудня № 76 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» зменшено кількість категорій осіб, яким надаються пільги на проїзд у громадському транспорті.

З 1 червня 2015 року пільговий проїзд у громадському транспорті буде надаватися тільки наступним категоріям осіб:

інвалідам І та II групи; дітям-інвалідам; дітям-сиротам; дітям, позбавлених батьківського піклування; учням із малозабезпечених сімей та особам, які їх супроводжують і які супроводжують інваліда І групи; учасникам бойових дій; інвалідам війни; ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, служби цивільного захисту; особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії та II категорії; дітям-інвалідам внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітям з багатодітної сім’ї.

Станом на 25.05.2015 року пільгами на проїзд по Корюківському району користується близько 7 тис. пільговиків. З 01 червня 2015 року пільгами на проїзд буде користуватися близько 2,5 тис. пільговиків.

За інформацією управління соціального
захисту населення Корюківської РДА

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.