Велодень у Корюківці

Veloden 24.05.201524 травня (неділя) у Корюківці пройде Всеукраїнський Велодень. Збір о 14:00 на центральній площі міста (Героїв України).

Довжина маршруту приблизно 30 км. Старт з центральної площі міста за маршрутом Корюківка-Бреч-Корюківка. В Бречі матимемо можливість гарно провести час на природі за допомогою спортивних та інтелектуальних ігор, а також, відкриєте для себе багато цікавого із світу велоспорту!

До участі у Велопробігу допускаються охочі віком від 14 років. Тип велосипеду не регламентується.
Організатор Велопробігу – КММГО “Альтернатива” за підтримки м-на “Скутерок” та ТГК “Бреч”

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.