Про оприлюднення проекту регуляторного акту

regul diyalВідповідно до п. 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” виконавчим апаратом міської ради підготовлений проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу проекту рішення щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) та вин столових у підприємствах торгівлі міста з 23 години вечора до 07 години ранку щоденно, які розміщені на сайті міської ради в розділі Нормативні документи: Регуляторна діяльність.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів міста з цього приводу подаються до 16.00 14 серпня 2015 р. письмово за адресою: вул. Бульварна, 6, м. Корюківка, Чернігівська обл., 15300, телефон для довідок: 2-14-76, 2-16-45.