Про перейменування вулиць міста

pereimenНа виконання вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” 03.07.2015 р. було прийнято рішення тридцять другої позачергової сесії міської ради шостого скликання “Про демонтаж пам’ятників, пам’ятних знаків та перейменування вулиць, провулків, скверів, площ, споруд в населених пунктах Корюківської міської ради”, з яким детально можна ознайомитись в розділі: Нормативні документи: Рішення міської ради.

З метою залучення громадськості до обговорення питання щодо перейменування вулиць та провулків м. Корюківки та с. Трудовик, пропонуємо всім зацікавленим особам надсилати свої письмові пропозиції на адресу міської ради: вул. Бульварна, 6, м. Корюківка, Чернігівська обл.,15300, телефон для довідок: 2-14-76, 2-16-45.