Про звіт міського голови

16 жовтня в районному будинку культури відбувся звіт міського голови Ігоря Матюхи про результати роботи Корюківської міської ради та виконавчого комітету за 2014 рік та 9 місяців 2015 року. Слід відмітити, що звіт планувалося провести весною цього року, але в зв’язку з блокуванням в 2014 році держказначейством платежів міської ради по цілому ряду проектів, реалізація яких би покращила в значній мірі благоустрій міста, було вирішено провести звіт осінню поточного року.

На початку заходу до всіх присутніх звернулася інвалід першої групи

Катерина Кугук, яка зачитала звернення до міської, районної та обласної влади про те, що саме Корюківка повинна стати повітом. Всі присутні підтримали це звернення.

Далі міський голова Ігор Матюха проінформував про результати роботи міської ради та виконкому за вказаний період, а також зупинився на проблемних питаннях життєдіяльності територіальної громади та зроблене за період його каденції 2010-2015 років, а саме: капітальний та поточний ремонт доріг, ремонт житлового фонду, очищення водойм, ремонт містків,

надання матеріальної допомоги громадянам, будівництво водогонів, видалення аварійних дерев, ремонт пам’ятників, модернізація вуличного освітлення, тощо.

Жителі міста в свою чергу ставили питання щодо міського благоустрою, опалення житлових будинків, будівництва нових підприємств та інші, на які отримали вичерпні відповіді.

28 червня о 19.30 год. на площі Героїв України відбудеться загальноміський випускний вечір

Режим роботи ставків на річці Бреч

Жовтень 2015
« Вер   Лис »