Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

vitaemoСердечно вітаю вас із професійним святом!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу міста, адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Впевнений, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширення асортименту послуг, наближення їх якості до міжнародних стандартів.

Дякую вам, трудівники галузі, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей.

Бажаю вам та вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.

З повагою, міський голова                                      Ігор Матюха

14 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться урочиста зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

20 грудня о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться засідання 20 сесії міської ради сьомого скликання.

Березень 2016
« Лют   Кві »