30-ті роковини Чорнобильської катастрофи

30 rokiv CHAES 826 квітня громада міста вшанувала всіх, хто постраждав унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

З нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи біля пам’ятника «Героям Чорнобиля відбувся скорботний мітинг за участі керівництва міста та району, учасників ліквідації наслідків аварії, працівників установ, організацій та жителів міста.

Зі словами вдячності до ліквідаторів цієї жахливої аварії, які ціною власного здоров’я рятували нас від радіації, звернулися міський голова Ігор Матюха та голова Корюківської районної організації «Спілка Чорнобиль» Микола Скотар.

Трикратним салютом було вшановано всіх, хто не шкодуючи власного життя, намагався приборкати пожежу на атомній станції. У пам’ять про подвиг ліквідаторів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» учасники мітингу поклали квіти. Продовжити читання “30-ті роковини Чорнобильської катастрофи”