Квітень 2016

У Корюківській лікарні є відеогастроскоп

CRL gastoskopЦього тижня у Корюківській ЦРЛ презентували нове сучасне медичне обладнання – відеогастроскоп фірми «Оlympus». Це обладнання вартістю 300 тисяч гривень – подарунок Корюківської міської ради, депутати якої вирішили підтримати і нашу райлікарню на шляху реформ, і кожного жителя Корюківщини – зробивши обстеження доступнішим.

Нове обладнання дозволяє здійснити ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки. Цей метод, зазначають лікарі, дуже інформативний і високоточний, з можливістю здійснювати фото та відео відділів досліджуваних органів.

Працює на ньому хірург Сергій Милейко, який пройшов відповідне навчання і отримав сертифікат лікаря-ендоскопіста. З січня, відколи розпочав роботу ендоскопічний кабінет, тут обстежено 176 осіб (з них 20 – з інших районів). Виявлено 39 виразок та ерозій, 15 поліпів, 2 онкопатології досліджуваних органів, виконано 32 біопсії (забір матеріалу для цитологічного підтвердження діагнозів), одне оперативне втручання (видалення поліпу).

Таке обладнання у районних лікарнях – рідкість. Зазвичай, люди проходять відповідне обстеження в обласних закладах. Отож, керівництво і персонал Корюківської ЦРЛ не приховують радості, а медики з інших райлікарень, напевне, – заздрощів!

За матеріалами Корюківської
районної інтернет-газети “Маяк”

22 квітня о 10.00 год. відбудеться засідання чергової п’ятої сесії міської ради восьмого скликання.