Відбулось засідання адмінкомісії

admkomУ четвер, 26 травня, відбулось засідання адміністративної комісії при виконкомі міської ради.

На розгляд членів адмінкомісії були винесені адміністративні протоколи Корюківського відділення поліції Менського ВП  ГУНП в Чернігівській області, складені відносно жителів міста за вчинені ними правопорушення.

Так, згідно вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення членами адмінкомісії було вирішено притягнути до адміністративної відповідальності:

– двох громадян за порушення правил благоустрою міста (ст. 152 КУпАП), а саме за розклеювання рекламних листівок у непередбачених для цього місцях, − у вигляді штрафу 340 грн. кожному;

– п’ятьох громадян за порушення ст. 180 КУпАП, а саме за доведення до сп’яніння неповнолітніх осіб, − у вигляді штрафу 136 грн. кожному.