Відкривається бюро правової допомоги

prav dopЗ метою забезпечення та розширення доступу до якісної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, відповідно до Плану заходів з реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвитку системи надання безоплатної правової допомоги, із 1 вересня 2016 року в Україні будуть відкриті бюро правової допомоги у структурі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у районах та містах обласного значення у всіх регіонах України. (Відкриття бюро передбачено Планом пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 року №418-р.)

Основними завданнями бюро є правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної та забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання останньої (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції. Тож кожен, хто звернеться до бюро, отримає юридичні консультації, зможе скористатися електронними сервісами Мін’юсту та, за потреби, фахівці бюро допоможуть отримати адвокатські послуги для здійснення представництва інтересів у суді.

Адреси бюро правової допомоги Менського місцевого центру з надання БВПД

Коропське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Короп, вул. Успенська, 2
Семенівське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Семенівка, вул. Червона Площа, 2
Корюківське бюро правової допомоги Менського МЦ м. Корюківка, вул. Вокзальна, 24; тел.2-11-32, 2-11-70