Привітання міського голови з Днем міста

DM15Шановні корюківчани!

Щиро вітаю вас з наступаючим Днем міста.

Усі досягнення, якими багата Корюківка, складаються з щоденної праці, знань і талантів громадян. Тож я дякую кожному з вас за всі добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій держави та міста, покращення добробуту корюківчан.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідної Корюківки, адже саме ми спільними зусиллями маємо кожного дня, кожного року творити нашу новітню історію заради наших батьків і наших дітей.

Зичу кожній родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення всіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!

Зі святом вас, дорогі корюківчани!

З повагою, міський голова                                              Ігор Матюха

Про результати земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди земельної ділянки

zem torgy

ПП «Десна-Експерт-М» 22 вересня 2016 р. були проведені земельні торги (аукціон) з продажу права оренди земельної ділянки, (цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості), яка розташована за адресою: Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Соборна, 241-а, площею 0,4641 га, кадастровий номер 7422410100:01:003:1192.

Строк оренди: 49 років. Стартова річна орендна плата: 24910,57 грн., без ПДВ. Крок торгів: 124,30 грн. Гарантійний внесок: 1245,53 грн. без ПДВ. Кількість зареєстрованих учасників – 3 (три). Кількість учасників, що прийняли участь у торгах – 3 (три).

Переможцем земельних торгів визнано учасника торгів під № 1, який запропонував найвищу плату за користування земельною ділянкою по лоту № 1, що становить 25283,47 гривень.

Переможець торгів, який набув право на укладення договору оренди землі: ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП».