Фотоконкурс “I LOVE KORYUKIVKA”

З нагоди 360-річчя нашого міста, молодіжна організація «Альтернатива» запрошує містян взяти участь у весняному фотоконкурсі “I LOVE KORYUKIVKA” та відкрити світу красу нашого міста!

Умови участі та вимоги до фотографії:
до участі запрошується містяни віком 14-360 років. Від одного автора приймається максимум 3 фото. Фотографії можуть бути кольорові або чорно-білі, мають передавати позитивні емоції, відображати різне бачення міста, можливо, певні соціальні аспекти, показувати місця та людей, висвітлювати різні теми, наприклад, заможність і бідність, плани на майбутнє, поступ у змінах, життя частин міста або ж подібні теми, які пов’язують мешканців з їхнім містом. Продовжити читання “Фотоконкурс “I LOVE KORYUKIVKA””

74-ті роковини Корюківської трагедії

1 березня у Корюківці відзначали роковини наймасштабнішої в Європі трагедії часів Другої світової війни.

74 роки тому містечко було знищене нацистськими окупантами, закатовані тисячі жителів Корюківки.

У пам’ять невинно убієнних в центрі Корюківки відбувся скорботний мітинг, участь в якому взяли народний депутат України Анатолій Євлахов, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко, Голова Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв фашизму Ніна Зубок, голова районної організації ветеранів України Валентина Погребна, ветерани-свідки Корюківської трагедії, гості та жителі міста, які під супровід духового оркестру учасники мітингу поклали квіти до Меморіалу та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у березні 1943 року корюківчан. Продовжити читання “74-ті роковини Корюківської трагедії”