Семінар для лікарів у Корюківці!

Молодіжна організація “Альтернатива” спільно з волонтером Корпусу Миру Mattie Ropelewski організували семінар-тренінг на тему профілактики ВІЛ/СНІДу для сімейних лікарів, соціальних працівників, соціальних педагогів, працівників лікарень Корюківки, Коропа, Сновська, Сосниці…

Зустріч провів всеукраїнський тренер Корпусу Миру США в Україні – Радислав Петрив (Івано-Франківськ), який у невимушеній дружній атмосфері розкрив багато питань пов’язаних з профілактикою ВІЛ/СНІДу та висловив сподівання про скору зустріч на більш тривалому семінарі для лікарів за новою адаптованою програмою.

Щиро вдячні Корюківській РДА за допомогу в організації, Корюківській міській раді за всебічну підтримку, партнерам з Peace Corps Ukraine за співпрацю та тренеру Радиславу Петриву за цікавий виклад актуальної теми!