КВК у Корюківці

Саме цю новину обговорювали в містечку та навколишніх районних центрах – Сновську, Городні, Сосниці, Мені ще задовго до суботнього вечора 20 травня. А ближче до 18.00 попрямували люди до районного Будинку культури, щоб на власні очі переконатися, що КВК і справді приїхав.

До Корюківки завітали: «Жіноча збірна Чернівців» – переможниця «Розсміши Коміка», регіональних Ліг Сміху, всеукраїнських ліг КВК, володарка безлічі нагород «Краща актриса», учасниця телепрограми «Comedy Battle»і телевізійної «Ліги Сміху». «Другая команда» – чоловіча команда з Маріуполя. Хлопці є фіналістами чернігівської ліги КВК, переможцями телевізійного проекту «Розсміши коміка» та призерами різних всеукраїнських кубків КВК. «7 «Я» – це вже чернігівська команда, переможець кубків і ліг КВК різних років у Чернігові, Львові, Сумах, Черкасах, Рівному, Кременчуці, Житомирі, Скадовську, Славутичі, Ніжині, Прилуках, Умані, Ірпені, Луцьку, Кіровограді. Наші земляки є дев’ятиразовими переможцями фестивалів Асоціації КВК України. Продовжити читання “КВК у Корюківці”