Розділи порталуПогода

Дещо про міський благоустрій

Безпечне місто

На в’їздах у Корюківку, на площі та на основних перехрестях міста облаштовано найсучасніші камери відеоспостереження. Заходи профінансовано ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» на суму майже 400 тисяч гривень та з міського бюджету на суму 121 тисяча гривень за програмою, яка була ухвалена ще минулим скликанням міськради.

По місту облаштовано камери, які однаково добре бачать і записують відео вдень та вночі, а також камери, які розпізнають номерні знаки транспортних засобів. Зображення та інформація в режимі онлайн передається до місцевого відділу поліції. Також ідентифікується транспортний засіб, який перебуває в арешті, угоні тощо. Дані синхронізовані зі всеукраїнською базою даних. За статистикою, після запуску перших камер суттєво зменшилась кількість випадків крадіжок так званими «заїжджими гастролерами».

Відеоспостереження допоможе не лише поліції боротися з правопорушеннями, а й стимулюватиме водіїв і пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху. Крім того, відеокамери в центрі міста допоможуть ідентифікувати порушників благоустрою, які викидають побутове сміття у міські урни.

Слід зазначити, що в правоохоронних органів наявні портативні камери, які періодично будуть розміщуватися в лісосмугах міста, зокрема районі Олексіївки для ідентифікації громадян, які створюють там стихійні сміттєзвалища. Один такий похід в ліс з мішечком сміття може коштувати громадянам 1360 гривень штрафу.

Комфорт для пішоходів

Щороку в Корюківці на вулицях з найбільш інтенсивним рухом автотранспорту будуються нові тротуари задля безпеки руху пішоходів. 2017-й не стане виключенням, зокрема вже до середини літа буде відновлено ще одну проблемну ділянку тротуару по вул. Вокзальній від перехрестя з вул. Шевченка до автостанції.

Кошти на відновлення даної ділянки тротуару перерахувало ПАТ «Слов’янські шпалери – КФТП» як внесок у розвиток інфраструктури міста, сума внеску – майже 400 тисяч гривень. За ці кошти обабіч дороги буде облаштовано тротуар і заїзди для автотранспорту.

Нові лави і клумби

На центральну площу міста до свята Перемоги буде встановлено нові лави і клумби. Зокрема, лави виготовлені з високоякісного матеріалу давнім партнером міської ради – компанією «Інтератлетика». Нею ж виготовлено і лави, які будуть встановлені в Парку Пам’яті. Кошти на придбання даних предметів благоустрою минулого року надав наш депутат Анатолій Євлахов.

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси
Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031