Святкування Дня Перемоги

9 травня у Корюківці відбувся мітинг до Дня Перемоги. Учасники святкової ходи поклали квіти до пам’ятників загиблим у Другій світовій війні, Вічного вогню та урочисто рушили до Парку Пам’яті. На площі грав оркестр духових інструментів будинку культури. У Парку Пам’яті виступали барабанщиці Корюківського центру дитячої та юнацької творчості.  Всіх присутніх зі святом привітали міський голова Ратан Ахмедов, військовий комісар Юрій Бойко та голова районної ради ветеранів Валентина Погребна.  До свята почесними грамотами міської ради були нагороджені Ковальчук Петро Прокопович, Рижиков Микола Миколайович, Свиридко Афанасій Демидович та Ященко Уляна Григорівна. Концертну програму продовжили колективи міського будинку культури.