До уваги жителів Корюківської громади!

Корюківська міська рада повідомляє, що 26 травня та 02 червня 2017 р.  на засіданнях адмінкомісії при виконкомі міської ради відбувся розгляд справ про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме:

– за порушення вимог ст. 152 КУпАП (порушення правил благоустрою) – сімох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 2635 грн.;

– за порушення вимог ч. 2 ст. 156 КУпАП (продаж пива неповнолітній особі) – правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 510 грн.;

– за порушення вимог ч. 1 ст. 154 (порушення правил тримання собак) – двох правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 102 грн.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.