oblrada

Молодіжний театр з новою виставою у Корюківці!

Під завершення театрального сезону актори Чернігівського молодіжного театру 27 червня о 17:00 в міському будинку культури презентують корюківчанам та гостям міста нову виставу «Наш хуторець». Пісні, танці, розваги – все це «веселе українське паті» на театральній сцені.

Над цією постановкою актори плідно працювали з музикантами ансамблю «Сіверські клейноди», що зробило виставу більш пісенною та мелодійною. Дії відбуваються в Україні, але в різні часи. Тут немає конкретних дійових осіб, всі актори виконують різні ролі та ілюструють різні ситуації з життя українців.

Веселощі – це добре, але головна думка вистави – показати любов до України без усіляких лозунгів, показухи та перебільшень. «Всі ми сини України, всі ми її майбутнє».

Тож не упустіть можливість насолодитись акторською майстерністю майстрів сцени молодіжного театру.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.