oblrada

Про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до п. 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” Корюківська міська рада повідомляє, що виконавчим апаратом міської ради підготовлені проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення міської ради: “Про затвердження Положення про розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Корюківської міської ради”

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та жителів міста з цього приводу подаються до 16.00 14 липня 2017 р. письмово за адресою: вул. Бульварна, 6, м. Корюківка, Чернігівська обл., 15300, телефон для довідок: 2-14-76, 2-16-45, 3-44-81.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.