oblrada

У Корюківці офіційно відкрили перший скейт-майданчик в області!

Дитяча мрія Жені Германович, Ігоря Бондаренко, Еріка Рушаняна стала реальністю завдяки розумінню та підтримці мерів: колишнього Ігоря Матюхи і теперішнього Ратана Ахмедова, міських депутатів, Відділу освіти міської ради, компанії Rightpark, а також, народного депутата України Анатолія Євлахова, який радо підтримує молодіжні ініціативи не словом, а ділом. Хороша справа сьогодні об’єднала громаду заради завтра! Високих злетів та вдалих приземлень нашим спортсменам! Дякуємо всім причетним до хорошої події! Корюківка – місто добрих справ!!!

в Корюківці відбулося уросте відкриття першого на Чернігівщині аматорського скейт-майданчика. Асфальтована, огороджена платформа з необхідними архітектурними формами розміщена на території центру дитячої та юнацької творчості. Площа майданчика становить 15 на 30 метрів. Місце відпочинку для дітей і молоді передбачає три види розваг: скейт, ролики та велосипед. Фігури для виконання трюків мобільні, відтак їх можна переносити. На будівництво скейт-майданчика загалом пішло 460 тисяч грн. У рамках офіційного відкриття сьогодні тут пройшли показові виступи спортсменів Федерації екстремального спорту України. На урочисте відкриття біля центру дитячої та юнацької творчості зібралося близько сотні містян. Маленькі корюківці не стримували емоцій і захоплення від побаченого.
GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.