Зміна тарифу ТВП

Корюківська житлово-експлуатаційна контора повідомляє своїх абонентів про намір збільшити тарифи на послуги по збиранню, перевезенню та захороненню твердих побутових відходів.

Зауваження та пропозиції щодо рівнів проектних тарифів на збирання, перевезення та захоронення ТПВ приймаються Корюківською  ЖЕК за адресою: 15300, Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул.Шевченка №87, житлово-експлуатаційна контора, телефон-факс 2-14-40 протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту публікації даної інформації.

Детальна інформація: Зміна тарифу ТПВ.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

21 травня о 10.00 год. відбудеться засідання виконавчого комітету Корюківської міської ради

24 травня о 15.00 год. відбудеться засідання чотирнадцятої сесії Корюківської міської ради сьомого скликання.