oblrada

Зміна тарифу ТВП

Корюківська житлово-експлуатаційна контора повідомляє своїх абонентів про намір збільшити тарифи на послуги по збиранню, перевезенню та захороненню твердих побутових відходів.

Зауваження та пропозиції щодо рівнів проектних тарифів на збирання, перевезення та захоронення ТПВ приймаються Корюківською  ЖЕК за адресою: 15300, Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул.Шевченка №87, житлово-експлуатаційна контора, телефон-факс 2-14-40 протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту публікації даної інформації.

Детальна інформація: Зміна тарифу ТПВ.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.