Шановні жителі та гості громади і району!

29 липня 2017 року м. Корюківка святкуватиме 360 – річний День народження. В рамках святкування буде започатковано фестиваль традиційної корюківської страви «Гурок – фест».
Запрошуємо всіх бажаючих (жителів Корюківської громади, району, підприємців, фізичних осіб, ініціативних та креативних громадян) долучитись до святкування. Планується приготування та частування традиційною стравою «Тушені гурки» та іншими стравами, в яких присутній «Його величність Гурок».
Працюватимуть заклади торгівлі, громадського харчування, атракціони, виставки-продажі.
Долучімося разом до створення гарного настрою, позитивних емоцій та цікавих вражень під час свята!З питань участі у святі звертатись за телефоном 0951811186, 0730583921 – сектор культури міської ради та 3-41-46, 0502505886 – відділ економіки, інфраструктури та туризму міської ради.
Оргкомітет Корюківської міської ради