Колоритним і масовим видався перший міський фестиваль «Гурок-фест». З 10.00 години у міському сквері зібрались всі, кому до вподоби «коронна» страва Корюківщини – тушений огірок. Бажаючі могли спробувати частування від мера, пригоститись смачними стравами від місцевих і запрошених господинь.

Інший парк став місцем розваг для найменших гостей свята. Дітей розважали аніматори, проводили для них майстер-класи, різноманітні конкурси, пригощали смаколиками. На площі працювали атракціони, а місцеві художники організували для малюків фейс-арт.

Вперше у Корюківці молодь долучилась до фестивалю кольорів «Holi-fest». «Битва» фарбами була настільки захоплююча, що відбувалась декілька разів.

Ті ж, хто захоплюється спортом, приймали участь у розіграшу Кубку мера з шахів. На шаховий турнір  прибули учасники з сусідніх районів, та все ж, після тривалих партій перемогу здобув корюківчани Олег Милейко, який вже не вперше демонструє високий рівень професійності в даному виді спорту.

Вдень бажаючі випробувати себе  на міць, піднімали штанги, змагаючись з заслуженим майстром спорту Олександром Пекановим. Своїми показовими виступами спортсмен продемонстрував надзвичайну силу й витримку, особливо тоді, коли зрушив з місця пожежний «Камаз», вагою 14  тон.

Любителі футболу змогли повболівати за команди «Фаворит» (Корюківка) та «Динамо» (Ніжин) на чемпіонаті області, який відбувся увечері на місцевому стадіоні «Паперовик». Завдяки старанням корюківських футболістів місто отримало ще один подарунок до свого ювілею – перемогу «Фавориту» з рахунком 3:0.