Молоді художники з Чернігова презентують свої роботи в Корюківському історичному музеї

Виставки робіт творчих земляків у місцевому музеї стали доброю традицією. Це також чудова можливість для починаючих майстрів народної творчості, аматорів та досвідчених митців презентувати свої вміння й талант, а для корюківчан і гостей міста – доторкнутись до мистецької краси, надихнутись на створення прекрасного вже власноруч.

Сьогодні в музеї зібрались небайдужі до мистецтва корюківчани, місцеві майстри, представники міської ради, громадських організацій на презентацію виставки робіт молодих художників з Чернігова – Катерини Мажуги та Дмитра Зуганова.

Директор музею Людмила Бабич познайомила присутніх з Катериною Мажугою, а вже сама авторка робіт розповіла про свої вподобання, захоплення та творчий шлях, поділилась планами на майбутнє.

29-річна художниця – професіонал своєї справи, амбіційна та цілеспрямована. У своєму доробку має картини, виконані різними техніками: акварель, туш, пастель, вугілля та масло. Зображені нею живописні пейзажі та натюрморти демонструються як в Україні, так і за кордоном. Окрім заняття творчістю, дівчина є активною і в громадському житті, – з 2014 року очолює Асоціацію майстринь, що діє при Чернігівській міській Лізі ділових і професійних жінок. Знають на теренах області Катерину Мажугу і як благодійника. Вона залюбки віддає свої вироби на аукціони та продаж для збору коштів на лікування онкохворим дітям, а також на розвиток творчості. За свою активну життєву позицію та ряд добрих справ художниця стала лауреатом Чернігівського міського конкурсу «Жінка року 2016».

Катерина Мажуга презентувала свої роботи, розповіла про джерела, з яких черпає натхнення та нові ідеї, ознайомила з роботами свого колеги Дмитра Зуганова.

За візит до Корюківки та представлення своїх робіт подякували авторці завідувач сектору культури та культурно-масової роботи міської ради Алла Кун, директор музею Людмила Бабич, гості заходу.

ukУкраїнська