Архів за: 03.08.2017

Незабаром у Корюківці з’явиться професійний тенісний корт

Спортивний майданчик облаштовується на території Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Наразі туди вже завезено необхідні матеріали – фарбу та клей.

Покриття майданчика буде поліуретановим, а грати на ньому можна буде не лише в теніс, а й у футбол, волейбол та баскетбол.

Цей проект стане черговим втіленням в життя бажань жителів громади розвивати спортивний простір та пропагувати здоровий спосіб життя.

Продовження

Літні музичні вечори продовжуються!

Корюківка продовжує творчі зустрічі. Цієї суботи, 5 серпня, в рамках проекту «Літні музичні вечори», на міському творчому майданчику виступатимуть талановиті колективи та виконавці з Корюківської школи мистецтв ім.О.С.Корнієвського.

Гордість Корюківщини, переможці та призери багатьох конкурсів та фестивалів, у тому числі й цьогорічного Міжнародного фестивалю в Болгарії зразковий ансамбль скрипалів «Віоліночки» (керівник Олена Мельничук концертмейстер Вікторія Корінь, викладач Тетяна Заєць), духовий дефілейно-танцювальний ансамбль «Widance» (керівник Олександр Циганок) та вихованці Ірини Мостович (клас фортепіано) продемонструють свої вміння і талант.

Продовження

Серпень 2017