Архів за: 19.08.2017

Охорона праці під час зернозбиральних робіт

Найбільш травмонебезпечним періодом в сільськогосподарському виробництві є проведення зернозбиральних робіт. Це зумовлено максимальним напруженням, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.
Польові механізовані роботи із застосуванням сільськогосподарської техніки потрібно розглядати як роботи з підвищеною небезпекою, адже часто механізатор залишається один на один з агрегатом, який може у будь-який момент потребувати ремонту. А це, в свою чергу, може спровокувати працівника до виконання дій, що не відповідають вимогам безпеки.

Продовження

23 та 24 серпня в Корюківці відбудуться святкові заходи до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України!

Програма заходів:

23 серпня:

8:00 – об’їзд та покладання квітів до місць поховань громадян, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України під час антитерористичної операції;

8:55 – урочистий мітинг (біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО- борцям за незалежність України), у рамках якого буде проведено: Продовження

Заклади освіти і культури громади готуються до нового навчального року

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, тому підготовка до нього закладами освіти і культури громади триває. Стан готовності приміщень у Сядриному та Наумівці перевірив перший заступник міського голови Олександр Савченко разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Іриною Наумчик та завідувачем сектору культури та культурно-масової роботи Аллою Кун. Продовження

Вітаємо жителів Наумівки з Днем села!

День народження села – це спільне свято всіх, хто своєю самовідданою працею, творчістю, активною життєвою позицією творить його історію та прославляє його.

Велика вдячність всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає село, підтримує порядок у своїх будинках, на подвір’ях та  вулицях.

Продовження

Серпень 2017