Архів за: 23.08.2017

Шановні жителі Корюківської об’єднаної громади! Дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України – святами, що об’єднують нашу націю та відображають єдність духу українського народу.

Позаду 26 років вибудови самостійності могутньої держави. Попереду – втілення прагнень українців жити в демократичній, сучасній європейській країні. Продовження

Урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України

У рамках відзначення Дня Державного Прапора України в центрі міста відбувся урочистий мітинг, за участі громадськості та представників влади. Біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України» підняли Державний Стяг, звучали щирі слова привітань зі святом та патріотичні пісні. Особливим цей день видався для чотирьох юних корюківчан, які стали учасниками щорічної акції «Я – громадянин України» та урочисто отримали свої паспорти.

На знак вдячності за вагомий внесок військовослужбовців у захист незалежності і територіальної цілісності України та в пам’ять про тих, хто віддав за Батьківщину життя, учасники заходу поклали до пам’ятника квіти. Настоятель Свято-Вознесенської церкви отець Тарасій провів молебень за Україну.

Продовження

Серпень 2017