Святковий вечір на площі продовжився виступами запрошених на свято гостей. Глядачі були в захваті від вокального народного колективу «Калина» та рок-гурту зі Сновська. Як завжди дуже очікуваним та феєричним був виступ кращого білоруського ансамблю «Гуляй, Бульбаш!».

З Білорусі на гостини до Корюківки завітала постійна гостя, координатор Міжнародної соціально-творчої програми «Чернобыльский шлях – дорога жизни: В будущее – с надеждой» Катерина Далідович та представник Білоруського Фонду миру, директор Школи миру Світлана Кубишкіна.

На знак співдружності народів та за постійну співпрацю Катерину Далідович було нагороджено Почесною грамотою міської ради. У свою чергу, білоруська сторона віддячила за гостинність нагородами міському голові, голові райдержадміністрації та всім, хто докладає зусилля для підтримки тісного взаємозв’язку між білорусами й українцями, сприяє розвитку творчо обдарованих дітей.

Ніколи не стоїть осторонь цього питання і Благодійний фонд «Слов’янський» – багаторічний меценат і спонсор місцевих проектів. На знак вдячності директору Комітету фонду Тамарі Бондар вручили місцеві та білоруські відзнаки.

Приєднались до святкування, привітань та найкращих побажань жителям Корюківки народні депутати України Анатолій Євлахов та Василь Амельченко, перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич.

Продовжились заходи вже традиційним для Корюківки танцювальним флеш-мобом, який цього разу був наймасовішим. 60 учасників під українську пісню взяли участь у святковому флеш-мобі «Я люблю Корюківку».

О 19.00 годині відбувся розіграш головного призу безпрограшної благодійної лотереї, ініційованої міським головою. Лотерея викликала неабиякий ажіотаж, адже призи для учасників були достойні. Та головне – кожен сподівався виграти головний приз розіграшу – телевізор. Серед сотень учасників найбільше пощастило 9-тирічному Богдану Батюку, який і отримав телевізор.

Під запальні пісні у виконанні live-гурту «F.L.I.R.T.» та рок-гурту «Мотор’Ролла» гості свята танцювали й розважались.

Сюрпризом вечора став виступ Вєрки Сердючки у виконанні пародиста з Кременчука, вкотре заворожував виступом театр вогню «Джокер». Заходи тривали до пізньої ночі в атмосфері рок-музики.

Заходи організовані Корюківською міською радою за підтримки генерального спонсора – ПАТ «СЛОВ’ЯНСЬКІ ШПАЛЕРИ – КФТП» та спонсорів: агрохолдинг «Урожай», Благодійний фонд «Слов’янський», ПП «Будмайстер», ТОВ «Будівельник».

Партнерами свята виступили: КММГО «Альтернатива», Корюківська молодіжна рада, Корюківська районна рада та Корюківська райдержадміністрація.