До уваги автоперевізників!

Відповідно до cт. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, із змінами та доповненнями, Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішення Виконавчого комітету Корюківської міської ради від 16.08.2017 р. №312 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Корюківка»:

1. Організатор – Корюківська міська рада оголошує конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Корюківка: «Милейки – АЗС» міський №2. Основні характеристики об’єктів конкурсу:
№ об’єкта конкурсу № та назва маршруту Кількість автобусів Кількість резерву Клас автобусів Режим руху Розклад руху Періодичність виконання
1 Милейки – АЗС» міський №2    2    1 І,ІІ (не менше 22 місць) Маршрутне таксі Затверджене паспортом маршруту сезонний

Основні умови конкурсу:

• наявність ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування;
  • перевезення пасажирів здійснюється у звичайному режимі руху на міських маршрутах з дотриманням усіх зупинок згідно діючих правил дорожнього руху;
  • перевізник зобов’язаний виконувати перевезення пасажирів за затвердженими замовником перевезень графіком руху згідно паспорту маршруту;
  • перевізник зобов’язаний укласти угоди на огляд транспортного засобу та особистого медичного огляду водіїв.

Вимоги до транспортних засобів:

• транспортні засоби, які використовуються для перевезення  пасажирів,  повинні  відповідати  вимогам  безпеки, комфортності, охорони праці та екології, перебувати в належному технічному санітарному стані, бути укомплектованими відповідно до законодавства з відповідним оформленням ліцензійної картки.

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву встановленої форми і такі документи:

– нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

– перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою “з місцем водія/без місця водія”), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

– копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

– документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

– копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

– копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

– перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

– анкету відповідно до пункту 32 цього Порядку;

– копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Крім вищеперерахованих документів, перевізник-претендент подає:

– дані про рівень тарифів (або вартості проїзду);

– інші документи, що на думку перевізника-претендента можуть мати місце;

– конкурсні пропозиції можуть подаватися у закритих  конвертах,

На конвертах №1 та №2 необхідно зазначити дату конкурсу та назву перевізника претендента, який подає документи для участі у конкурсі. Документи, що подаються для участі у конкурсах, повинні відповідати вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» та Умовам проведення конкурсу.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 18.09.2017р. включно. Для подання документів на участь у конкурсі, одержання необхідної інформації, роз’яснень, зразків документів і анкет звертайтесі з понеділка по п’ятницю з 8 до 16 год. (обід з 13 до 14 год.) за адресою: м.Корюківка, вул. Бульварна, 6, 2 поверх,  тел. 3-41-46, 2-14-76.  Плата за участь у конкурсі складає 540 грн. за кожен об’єкт конкурсу. Кошти за участь у конкурсі перераховуються претендентами за реквізитами:

м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 УК у Корюк.р-н/отг м.Корюківка/50110000

ЄДРПОУ 37750065, р/р 31518931700639 в ГУ ДКСУ в Чернігівській області, МФО 853592,

Призначення платежу: За участь у конкурсі з перевезення пасажирів.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 03 жовтня 2017 року. о 14.00 год., реєстрація учасників з 09.00 год.