oblrada

Гучні оплески та позитивні емоції: на творчому майданчику виступили учні Корюківської школи мистецтв

Як і планувалось, у суботу на творчому майданчику звучали композиції у виконанні зразкового ансамблю скрипалів «Віоліночки», духового дефілейно-танцювального ансамблю «Widance» та учнів по класу «фортепіано» школи мистецтв ім.О.С.Корнієвського.

Велика кількість глядачів була в захваті від талановитих виступів творчої молоді Корюківки. На майданчику прозвучали сучасні композиції та пісні 70-х – 80-х років, під які з задоволенням танцювали присутні.

Учні школи мистецтв, у свою чергу, також отримали позитивні емоції від теплого та щирого прийому глядачів.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка
портал ОТГ
КП Корюківкаводоканал
ПГ Бреч

21 грудня відбудеться засідання позачергової одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Початок: о 10.00 год.

Запрошуємо громадськість на звіт Корюківського міського голови про роботу міської ради за 2017 рік, який відбудеться  23 грудня в міському будинку культури.
Початок: о 12.00 год.