Гучні оплески та позитивні емоції: на творчому майданчику виступили учні Корюківської школи мистецтв

Як і планувалось, у суботу на творчому майданчику звучали композиції у виконанні зразкового ансамблю скрипалів «Віоліночки», духового дефілейно-танцювального ансамблю «Widance» та учнів по класу «фортепіано» школи мистецтв ім.О.С.Корнієвського.

Велика кількість глядачів була в захваті від талановитих виступів творчої молоді Корюківки. На майданчику прозвучали сучасні композиції та пісні 70-х – 80-х років, під які з задоволенням танцювали присутні.

Учні школи мистецтв, у свою чергу, також отримали позитивні емоції від теплого та щирого прийому глядачів.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

5 березня відбудеться засідання 13 сесії Корюківської міської ради 7 скликання. З порядком денним можна ознайомитись за посиланням
Початок: о 14.00 год.