Розділи порталу
Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  Погода
For The Visually Impaired Version

Корюківська ОТГ – одна з п’яти громад Чернігівщини, що увійшли до Всеукраїнської «Книги успіхів»

Щокварталу Асоціація міст України узагальнює історії успіху громад, які стали результатом реформ з децентралізації повноважень та фінансів. Ці приклади ілюструють механізми ефективного використання місцевих бюджетів і залучення ресурсів для розвитку інфраструктури.

За підсумками ІІ кварталу було видано чергову збірку, що узагальнює кращі кейси з місцевих фінансів, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, ЖКГ, місцевого економічного розвитку, адміністративних послуг. До неї увійшла і Корюківська об’єднана громада.

Потрапила громада до збірки завдяки своєму стрімкому розвитку в багатьох галузях. Серед останніх досягнень – поле зі штучним покриттям для міні-футболу, єдиний в області скейт-майданчик, оновлення центральної районної лікарні, встановлення сучасних систем відеоспостереження.

Бюджет громади є фінансово самостійним і виступає донором державного бюджету. Власних надходжень бюджету ОТГ – 50 млн грн.

Гордість громади – КП «Корюківкаводоканал», що здатне будувати до 10 км водогону на рік. За п’ять місяців господарювання для нього вже придбали два трактори. Активний розвиток відбувається і в селах ОТГ: впорядковуються сміттєзвалища, налагоджено вивіз ТПВ, виділено кошти на будівництво водогону, ведеться капітальний ремонт водопровідних мереж, буриться свердловина, грейдуються дороги і проектується освітлення.

У планах громади – будівництво спортмайданчика зі штучним поліуретановим покриттям, повна термосанація опорної школи, будівництво новітнього ЦНАПу за концепцією прозорого офісу та власною філософією «послуга за один візит».

До квартальної збірки, за різними критеріями, увійшло ще чотири ОТГ: Макіївська, Деснянська, Вертіївська, та Коропська.

 

Переглянути збірку можна за посиланням: Книга успіхів – 2 квартал 2017 року

 

Довідково. Позитивна динаміка за доходами місцевих бюджетів ОТГ спостерігається з самого початку децентралізаційної реформи. За січень-травень 2017 року власні доходи місцевих бюджетів 366 об’єднаних територіальних громад зросли майже у 2 рази та склали 3,2 млрд грн (+1,6 млрд грн). Міста, селища та села одразу відчули позитивний ефект від децентралізації . У них з’явилися кошти на серйозні інфраструктурні та соціальні проекти, будуються «з нуля» садочки і школи, модернізуються лікарні, відновлюються водогони, оновлюється рухомий склад транспорту.

 

За інформацією сайту http://otg.cn.ua

Джерело: www.auc.org.ua

Мапа громади


Путівник Корюківщиною
Анонси
Корисні посилання

Портал об’єднаних громад України