Серпень 2017

Урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України

У рамках відзначення Дня Державного Прапора України в центрі міста відбувся урочистий мітинг, за участі громадськості та представників влади. Біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України» підняли Державний Стяг, звучали щирі слова привітань зі святом та патріотичні пісні. Особливим цей день видався для чотирьох юних корюківчан, які стали учасниками щорічної акції «Я – громадянин України» та урочисто отримали свої паспорти.

На знак вдячності за вагомий внесок військовослужбовців у захист незалежності і територіальної цілісності України та в пам’ять про тих, хто віддав за Батьківщину життя, учасники заходу поклали до пам’ятника квіти. Настоятель Свято-Вознесенської церкви отець Тарасій провів молебень за Україну.

Не зірвала негода ще один захід, ініційований КММГО «Альтернатива» – святковий патріотичний велопробіг, організований під гаслом “Єднаймося заради України”. Любителі велоспорту вирушили мальовничими краями Чернігівщини до м.Мена.

АНОНС заходів з нагоди 78-х роковин Корюківської трагедії

2 березня

13.00 – мітинг біля Корюківського історичного музею

13.30 – відвідування історичного музею