Заклади освіти і культури громади готуються до нового навчального року

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, тому підготовка до нього закладами освіти і культури громади триває. Стан готовності приміщень у Сядриному та Наумівці перевірив перший заступник міського голови Олександр Савченко разом з начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Іриною Наумчик та завідувачем сектору культури та культурно-масової роботи Аллою Кун.

Керівники навчальних закладів та місцевих осередків культури ознайомили з  ходом виконання ремонтних робіт, ними було окреслено першочергові потреби. Косметичні ремонти вже на завершальному етапі, але є ряд питань, що потребують вирішення. Так, заклади ще потребують заміни вікон, закупівлі нових меблів, шкільного та спортивного обладнання, ремонту ґанків.