На Чернігівщині цей фестиваль відбудеться вдруге, відкриття відбудеться 18 червня в Чернігові. У Корюківці він пройде 19 вересня. Цього ж дня – в Куликівці, Варві, Чернігові. 20 вересня до фестивалю приєднається Ніжин, а 21 вересня Седнів.

У рамках фестивалю жителі та гості міст зможуть насолодитися сучасною світовою літературою. Є також можливість стати інформаційним партнером фестивалю.

Організатором ІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу» є громадська організація «Центр новітніх ініціатив та комунікації» (м. Ніжин).  Продовжити читання “Корюківка прийматиме учасників ІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lytavry»”

На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято ряд важливих рішень

Виконком міської ради підтримує поступову відмову від централізованого теплопостачання.
На черговому засіданні прийнято рішення про спрямування коштів на переобладнання газових мереж під індивідуальні котли у дев’ятиповерховому будинку. Заходи здійснюються в рамках реалізації відповідної програми, яку ініціювали і ухвалили депутати міської ради.

Продовжити читання “На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято ряд важливих рішень”