Архів за: 12.09.2017

На спільному засіданні постійних комісій міської ради розглянуто питання порядку денного позачергової сесії

Членами комісій розглянуто ряд земельних питань, питання освітянської галузі, обговорено зміни до бюджету.

Начальник КП «Корюківкаводоканал» Сергій Галущенко довів до відома депутатів інформацію про необхідність тампонажу та списання з балансу комунального підприємства артезіанської свердловини в м.Корюківка, у зв’язку з її непридатністю для подальшої експлуатації та економічною недоцільністю проведення ремонту. Продовження

Корюківська ОТГ гостинно приймала делегатів з Івано-Франківської, Хмельницької та Черкаської областей

Візит на Чернігівщину 30-ти представників об’єднаних територіальних громад з трьох областей відбувся в рамках програми U-Lead  та семінару на тему: «Регіональний та місцевий розвиток на Чернігівщині. Як забезпечити сталий розвиток територій».

Після ознайомлення з роботою Чернігівського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування гості прибули до Корюківки, де ознайомились з досвідом роботи об’єднаної громади.

Продовження

З 11 по 15 вересня не працюватимуть радіопередавачі!

Чернігівська філія Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення повідомляє, що у період з 11 по 15 вересня 2017 року в проміжок часу з 08:00 до 17:00 год. проводитимуться роботи з антикорозійного захисту щогли на радіотелевізійній передавальній станції «Холми» з відключенням всіх радіомовних передавачів.

Філія Концерну приносить вибачення радіослухачам за тимчасові незручності.

Вересень 2017