На порядку денному дев’ятої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого скликання, що відбулась 12 вересня, розглядалось 12 питань.

Попередньо обговоривши їх на спільному засіданні постійних комісій, депутати внесли зміни до рішення другої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого скликання від 12 січня 2017 року «Про міський бюджет на 2017 рік», надали дозвіл КП «Корюківкаводоканал» на тампонаж та списання з балансу артезіанської свердловини по міській вул. І.Франка, внесли зміни та уточнення до деяких рішень міської ради. Продовжити читання “Депутати міської ради затвердили Програму розвитку автомобільних доріг та прийняли ряд рішень”