14 вересня Корюківку відвідали учасники Всеукраїнського благодійного Автопробігу до 500-річчя Реформації

Цього дня представники протестантських церков Чернігівщини мали дружню зустріч у форматі круглого столу в Корюківській міській раді, за участі міського голови Ратана Ахмедова, керівника сектору культури та культурно-масової роботи міської ради Алли Кун, заступника голови Корюківської райдержадміністрації Володимира Полубня, представників ЗМІ та громадськості.

Під час бесіди служителі розповіли про внесок протестантських церков у розвиток України, а пастор Ігор Григор’єв надав реальні пропозиції від місцевої церкви «Новий шлях» щодо співпраці з міською владою.

По закінченню круглого столу на площі Героїв України відбувся концерт чернігівського християнського гурту «Патмос», лунали промови про цінності Реформації, а на завершення програми була звершена молитва за наше місто та мир в Україні.

Довідково: Всеукраїнський благодійний Автопробіг до 500-річчя Реформаціі розпочався 3 вересня. Його мета – проголосити єдність та територіальну цілісність України та запросити українців приєднатися до Свята подяки, що відбудеться 17 вересня на Хрещатику в Києві.
Перші колони автомобілів стартували 3 вересня з найвіддаленіших українських міст: Авдіївка, Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, Чонгар, Сєвєродонецьк, Чернівці, Ужгород. До них приєднались інші автомобілі з міст та сіл, які разом рухаються по узгодженому маршруту Автопробігу протягом двох тижнів.
Всі автомобілі одночасно фінішують 17 вересня на Хрещатику, де з 10.00 до 21.00 буде проходити велике Свято Подяки, за участю зірок естради, соціальних діячів, політиків, а найголовніше – Ніка Вуйчіча, всесвітньо відомого мотиваційного спікера, який спеціально прилетить зі Сполучених Штатів Америки з ексклюзивним виступом.

ukУкраїнська