Архів за: 15.09.2017

Щирі вітання працівникам лісу!

Вітаємо з професійним святом працівників лісового господарства! Щодня своєю невтомною працею ви примножуєте лісовий фонд, поліпшуючи екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції, дбаєте про раціональне використання лісу.

Як досвідчені фахівці своєї справи, ви робите гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств.

Продовження

Вітаємо працівників цивільного захисту населення Корюківщини з професійним святом!

Ваша професія благородна та надзвичайно важлива, вимагає неабиякої стійкості духу та витримки, професіоналізму, самопожертви й готовності в будь-яку мить прийти на допомогу, часто, ризикуючи власним життям.
Прийміть щиру вдячність за мужність, самовідданість і сміливість, за тисячі врятованих людських життів, ліквідованих пожеж, збережених матеріальних цінностей. Продовження

14 вересня Корюківку відвідали учасники Всеукраїнського благодійного Автопробігу до 500-річчя Реформації

Цього дня представники протестантських церков Чернігівщини мали дружню зустріч у форматі круглого столу в Корюківській міській раді, за участі міського голови Ратана Ахмедова, керівника сектору культури та культурно-масової роботи міської ради Алли Кун, заступника голови Корюківської райдержадміністрації Володимира Полубня, представників ЗМІ та громадськості.

Під час бесіди служителі розповіли про внесок протестантських церков у розвиток України, а пастор Ігор Григор’єв надав реальні пропозиції від місцевої церкви «Новий шлях» щодо співпраці з міською владою.

Продовження

Вересень 2017