Архів за: 26.09.2017

Президент підписав Закон України “Про освіту”

Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ “Про освіту”, прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», – зазначив Петро Порошенко. Продовження

Оплата листка непрацездатності чорнобильцям під час додаткової відпустки

Відповідно до статті 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105 – ХIV (далі – Закон № 1105) допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати, у разі настання в неї, зокрема, тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві.

Додаткова чорнобильська відпустка не належить до щорічних додаткових відпусток.  Вона  надається як гарантована державою пільга. Продовження

Різні можливості – рівні права: триває робота з облаштування інклюзивного простору

Як і зазначалось раніше, на базі Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 створюється інклюзивний простір, що забезпечить доступ до освітніх послуг дітям з особливими потребами.
Наразі простір облаштовується необхідними меблями та оснащенням. Найближчим часом клас поповниться обладнанням, комп’ютерами, сучасними розвиваючими іграми.
Проект реалізується у співпраці з Фондом Марини Порошенко. Так Корюківка долучається до процесу розвитку в Україні інклюзивного освітнього середовища – одного із ключових чинників формування ХХІ століття як епохи толерантності й рівноправ’я. Продовження

Адміністративна комісія за роботою

Корюківська міська рада повідомляє, що 22 вересня на засіданні адмінкомісії при виконкомі міської ради відбувся розгляд справ про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП), а саме:

– за порушення вимог ч. 1 ст. 154 (порушення правил тримання собак, а саме перебування собаки на вулиці без повідка та намордника) – правопорушницю притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 34 грн.; Продовження

19 березня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання

Графік сходів громадян у населених пунктах Корюківської міської територіальної громади у 2020 році

Вересень 2017
« Сер   Жов »