Вітаємо районну організацію ветеранів з 30-річчям!

30 років поспіль, зусиллями небайдужих до долі ветеранів війни та праці, організація об’єднує людей поважного віку – жителів Корюківщини.

Упродовж цього часу районна організація ветеранів змінювалась, розширювала напрямки роботи. І сьогодні – це об’єднання сповнених ідей, творчих, талановитих людей, готових підтримувати ініціативи громадськості та бути корисними суспільству і рідному краю. Продовжити читання “Вітаємо районну організацію ветеранів з 30-річчям!”

Шановні освітяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ваших професійних свят! Надзвичайну важливість професії вихователів і педагогічних працівників важко переоцінити. Вам випала почесна місія – плекати молоде покоління вихованих, освічених, свідомих і талановитих громадян нашої країни.

Безмежна вдячність трудовим колективам усіх навчально-виховних закладів громади за невтомну, самовіддану працю, вірність обов’язку та покликанню! Продовжити читання “Шановні освітяни!”