Депутати міської ради затвердили Програму розвитку автомобільних доріг та прийняли ряд рішень

На порядку денному дев’ятої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого скликання, що відбулась 12 вересня, розглядалось 12 питань.

Попередньо обговоривши їх на спільному засіданні постійних комісій, депутати внесли зміни до рішення другої позачергової сесії Корюківської міської ради сьомого скликання від 12 січня 2017 року «Про міський бюджет на 2017 рік», надали дозвіл КП «Корюківкаводоканал» на тампонаж та списання з балансу артезіанської свердловини по міській вул. І.Франка, внесли зміни та уточнення до деяких рішень міської ради.

Також сесією було ухвалено ряд рішень з земельних питань. Рішення з майнових та кадрових питань були прийняті по Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради.

З метою соціально-економічного та екологічно збалансованого розвитку громади, забезпечення планомірного розвитку мережі автомобільних доріг рішенням сесії було затверджено Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Корюківської ОТГ на 2017 рік. Програма покликана забезпечити транспортне сполучення між населеними пунктами та адміністративним центром громади, сприяти підвищенню безпеки руху, покращенню транспортно-експлуатаційного стану доріг та мостів.

Підводячи підсумки засідання сесії, міський голова звернувся до депутатів з проханням заздалегідь готувати пропозиції щодо фінансування будівництва чи реконструкції об’єктів, з метою якісної підготовки проекту бюджету на наступний рік.

Вересень 2017