Комфортне дошкілля: в дитячих садочках громади продовжуються ремонти

За рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій та співфінансування з міського бюджету триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу №4 «Веселка» Корюківської міської ради.

У рамках проекту реконструкції замінюються вікна на енергозберігаючі.

Також у навчальному закладі за кошти міського бюджету проводиться капітальний ремонт системи гарячого водопостачання.

Триває часткова заміна вікон у дошкільному навчальному закладі №1 «Дельфін». Там вже забезпечено постачання теплої води.

За кошти міського бюджету реконструюється Наумівський дитсадок:  модернізовано теплопостачання, ремонтується покрівля. Проведенню ремонту та контролю за виконанням робіт на своєму окрузі сприяв депутат міської ради Максим Станіславський.

У цілому, для ремонтів дошкільних навчальних закладів виділені кошти на загальну суму близько 2 млн. грн. Виділенню коштів з державного бюджету сприяли народні депутати України Анатолій Євлахов та Василь Амельченко.

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Вересень 2017