На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято ряд важливих рішень

Виконком міської ради підтримує поступову відмову від централізованого теплопостачання.
На черговому засіданні прийнято рішення про спрямування коштів на переобладнання газових мереж під індивідуальні котли у дев’ятиповерховому будинку. Заходи здійснюються в рамках реалізації відповідної програми, яку ініціювали і ухвалили депутати міської ради.

Також, у зв’язку з набранням чинності Закон України «Про комерційний облік послуг», виконком знизив тариф на водопостачання та водовідведення для мешканців багатоквартирних будинків до рівня індивідуальних споживачів. Нагадуємо, що в місті Корюківка діють ряд програм з енергозбереження, зокрема, фінансової підтримки ОСББ. Нині співвласники можуть скористатись 30% компенсацією “Теплого кредиту”, коштами на поточні та капітальні ремонти. Протягом 3-х років з міського бюджету на такі цілі буде виділено понад 2,3 млн.грн.

Використовуйте можливості!