Своєчасність та повнота сплати податків та орендної плати за землю – під контролем громади і прокуратури області

Корюківською міською радою здійснюються заходи щодо виявлення порушень на території громади земельного та податкового законодавства України.

Прокуратурою області вже встановлено факт порушення Земельного та Податкового кодексів у частині несвоєчасного надходження до бюджету плати за використання фізичною особою земель комунальної власності в м.Корюківка без правовстановлюючих документів під нерухомим майном.

У зв’язку з цим прокуратурою буде подано позов до суду про стягнення збитків, завданих використанням землі без належної документації та здійснюватиметься представництво інтересів міської ради в суді.