До уваги автоперевізників! Оголошується конкурс з пасажирських перевезень

Відповідно до cт. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», із змінами та доповненнями, Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», рішення Виконавчого комітету Корюківської міської ради від 16.08.2017 р. №312 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Корюківка»: Продовжити читання “До уваги автоперевізників! Оголошується конкурс з пасажирських перевезень”

Проект Бюджетного регламенту розглянули представники Корюківської громади

Питання залучення громадськості до бюджетного процесу є досить актуальним. Одним з ефективним інструментів його вирішення є Бюджетний регламент, проект якого презентували представникам Корюківської ОТГ експерти Центру «Доброчин» під час засідання «круглого столу» 18 жовтня. Продовжити читання “Проект Бюджетного регламенту розглянули представники Корюківської громади”