Кімната для інклюзивного навчання у Корюківській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 готова для використання. Облаштований меблями та оргтехнікою простір сприятиме забезпеченню рівних можливостей у навчанні та дозвіллі для дітей з особливими потребами.

У кімнаті створено медіатеку, яка постійно поповнюється літературою, є куточки для занять з психологом, розваг, розвиваючих ігор та роботи з комп’ютером. Таким чином, діти, з урахуванням їхніх індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності, будуть всебічно охоплені освітніми послугами. Продовжити читання “Інклюзивна освіта в Корюківці: рівні можливості для дітей з особливими освітніми потребами”

На черговій, 10-й сесії міської ради, 27 жовтня, обговорили показники виконання бюджету за 9 місяців, затвердили звіт про його виконання, внесли зміни до міського бюджету на поточний рік.

Депутати затвердили містобудівну документацію «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Бреч Корюківського району Чернігівської області» (другий генплан за рік) та ряд положень з майнових питань. Рішенням сесії було створено комунальне підприємство «Благоустрій» Корюківської міської ради і затверджено його Статут. Продовжити читання “Підбили підсумки виконання бюджету та прийняли ряд рішень на засіданні 10-ї сесії міської ради сьомого скликання”