Інформація про роботу виконавчого апарату Корюківської міської ради за 9 місяців 2017 року

Станом на 1 жовтня 2017 року виконавчим апаратом підготовлено та проведено 8 сесій міської ради, в результаті розгляду винесених питань депутатами ухвалено 227 рішень, проведено 20 засідань виконкому, прийнято 382 рішення. За вказаний період міським головою видано 164 розпорядження з основної діяльності, 151 з особового складу та 79 розпоряджень про відрядження. На особистому прийомі у керівництва міської ради за вказаний період побувало 48 осіб. 

До міської ради надійшло 1489 звернень, в т.ч.: 670 клопотань підприємств, установ та організацій, 819 заяв громадян, з них 431 –  з питань землевпорядкування, 91 Ухвала суду, 77 рішень, розпоряджень та клопотань районної ради та райдержадміністрації.

За 9 місяців громадянам видано довідок різної форми /для оформлення субсидії, чорнобильські, про склад сім’ї та ін./ – 8600 шт.. Розглянуто 840 заяв та проведено на їх підставі реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування.

За порушення терміну реєстрації місця проживання громадянами працівниками виконавчого апарату винесено 59 постанов та складено 1 протокол  про адміністративне порушення.

Адміністративною комісією міської ради  розглянуто 37 справ про адміністративні правопорушення, 34 особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 3-м особам оголошено попередження. Стягнуто штрафів з громадян на суму 6341 грн., очікується до сплати сума штрафів у розмірі 2652 грн., в т. ч. в порядку примусового виконання.

За 9 місяців 2017 року до Відділу освіти, культури, молоді та спорту  надійшло 5 письмових звернень громадян, на особистий прийом до керівника відділу звернулося 12 громадян.

У 9 випадках питання вирішено позитивно, у 3 – негативно.

Виконуючими обов’язки старост сіл, що увійшли до складу громади, надано нотаріальних послуг – 113, послуг з реєстрації актів цивільного стану – 220.

Керівництвом та працівниками виконавчого апарату міської ради звернення були ретельно вивчені, вживалися конкретні заходи щодо усунення причин, що їх викликали, відповідно до чинного законодавства в передбачені строки надавались  обґрунтовані відповіді.

ukУкраїнська