Керівники об’єднаних громад Чернігівщини побували на форумі в Івано-Франківську

З метою обміну досвідом на форумі «Децентралізація системи надання адміністративних послуг – розширення повноважень органів місцевого самоврядування», що відбувся в Івано-Франківській області, побували представники восьми областей, у тому числі, голови ОТГ Чернігівщини на чолі з директором Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Іриною Кудрик. У складі делегації був і Корюківський міський голова Ратан Ахмедов.

У рамках форуму керівники громад ознайомились з роботою Івано-Франківського міського Центру надання адміністративних послуг – переможця конкурсу кращих практик місцевого самоврядування в 2016 році, вивчали практичний досвід Печеніжинської об’єднаної громади з організації сфери надання адміністративних послуг, обмінювались власними думками та проектами щодо організації ефективної роботи громад.